Fabrika 2011 Kış sezonu elbise modelleri

fabrika 2011 elbise modelleri Fabrika 2011 Kış sezonu elbise modelleri

Enerjik tasarımlarıyla kendini genç hisseden kadın ve erkeğin markası Fabrika’nın 2010 2011 Sonbahar Kış Koleksiyonu’nda yer alan farklı elbise modelleri dikkat çekiyor.

Fabrika Kadın Koleksiyonu’nun vazgeçilmez parçalarından elbiseler her sezon olduğu gibi yine ön planda! Siyah, lacivert, yeşil, kırmızı, mor, gri ve toprak tonlarının ağırlıklı olarak kullanıldığı elbiseler, ufak değişikliklerle günün her saatine uyarlanabiliyor. İş yerine giderken topuklu ayakkabıyla giyebileceğiniz Fabrika elbisenizi, akşam davete giderken giyeceğiniz bootie botlar ve belinizi belirginleştirecek bir kemerle kombinleyerek geceye ara vermeden devam edebilirsiniz.


Fabrika, çekimleri Mardin’de gerçekleştirilen 2010-11 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’nda iş ve iş dışında rahatlıkla kullanılabilen yenilikçi, enerji dolu tasarımlar sunmaya devam ediyor.Fabrika 2010-11 Sonbahar-Kış Kadın Koleksiyonu’nda ironik yorumlarla farklı stiller bir araya geliyor. Gölge oyunları ve abiye detaylar günlük hayatın giyim tarzını etkilemeye başlıyor.

FABRIKA 2010 2011 SONBAHAR KIŞ ELBİSE MODELLERİ

Yorum Ekle