Göz Ve Alın Kırışıklıkları İçin Öneriler

Editör

Ekim 31, 2009GüzellikYorum Ekle

öz ve alın bölgesi en çok kırışan bölgelerdir.
Göz Ve Alın Kırışıklıkları İçin Öneriler Göz ve alın kaslarının gerginliğini korumak için birkaç egzersiz:
• Gözlerinizi kapayın. Gözünüzü çevreleyen kasları iyice büzerek göz kapaklarınızı sıkın. Bu egzersizvirgul Göz Ve Alın Kırışıklıkları İçin Öneriler kaşların başlangıç yerinin sarkmasınıvirgul Göz Ve Alın Kırışıklıkları İçin Öneriler göz kapaklarının düşmesinivirgul Göz Ve Alın Kırışıklıkları İçin Öneriler şişkinlikleri önle*mek için çok yararlıdır.
• Deriyi tam yerinde tutmak içinvirgul Göz Ve Alın Kırışıklıkları İçin Öneriler iki par*mağınızı şakaklarınıza dayayın. Gözlerinizi 10 kez arka arkaya ve kuvvetle açıp kapayın. Bu egzersiz göz kapağı kaslarını çalıştıracaktır.
• Başınızı hiç kımıldatmadan ve iyice dik olarak tutunvirgul Göz Ve Alın Kırışıklıkları İçin Öneriler iki gözünüzlevirgul Göz Ve Alın Kırışıklıkları İçin Öneriler elinizden gel*diğince sağa bakın. Bu durumda bir kaç saniye bekleyin. Aynı işlemivirgul Göz Ve Alın Kırışıklıkları İçin Öneriler sola bakarak tekrarlayın.
• Göz altlarındaki torbaları ortadan kaldı*rarak alt göz kapağını hafifçe kaldıranvirgul Göz Ve Alın Kırışıklıkları İçin Öneriler üsl göz kapağını da aşağıya doğru indiren bir hareketle göz kapaklarının çevresini kasın.
• Baş parmağınız ve parmak uçlarını? bir*birine yapışık olarak ve saç çizgisine değecek biçimde ellerinizi alnınıza koyun. Saçın derisini bastırın ve itin. Sonra bırakın eski durumuna gelsin.
• Alın hareketleri yapmamaya mümkün olduğunca özen gösterin. Yüzün bu bölümündeki yatay ve dikey kırışıklıklarvirgul Göz Ve Alın Kırışıklıkları İçin Öneriler genelliklevirgul Göz Ve Alın Kırışıklıkları İçin Öneriler anlam ifade eden kırışıklıklardır; yani bu kırışıklıklar kontrol*süz mimikler tarafından oluşturulurlar

Yorum Ekle