Modern ve harika şekilleri ile Bellona oturma grupları

Editör

Mayıs 8, 2010Moda,Trendler,Giyim...3 Comments

oturma 400x224 Modern ve harika şekilleri ile Bellona oturma grupları

Modern tasarım denildiğinde akla ilk gelen mobilya markası Bellona olur şüphesiz. Bellona, ev yaşamında yenilikleri takip eden ve kendi tarzını rahatlıkla ifade etmek isteyenler için “Sandy Major Takım”ı tüketicinin beğenisine sunmaya başladı. Modern tasarımı, yaşam enerjisi veren renk seçenekleri ve üstün ergonomik özellikleriyle Sandy Major Takım mekanlara yepyeni bir hava katacak kadar iddialı…

Ev modasında farklı tasarımları, çeşitliliği, cıvıl cıvıl renkleri ve fonksiyonelliği ile tüketicilerine art arda zevkli alternatifler sunan Bellona, “Sandy Major Takım” ile ergonomiyi ve fonksiyonelliği modern çizgilerle buluşturuyor. Bellona, ürün gruplarında ilk kez hayata geçirdiği, pratik bir şekilde yatak olabilme özelliğine sahip Sandy ile konfor ve fonksiyonelliği maksimum boyuta taşıyor.

Genç ve genç kalmak isteyenler için metal aksesuarların verdiği modern bir yaklaşımla sunulan Sandy Major Oturma Grubu, kanepe ve koltukların arka ayaklarının üzerinde yer alan tekerlekler sayesinde kolaylıkla hareket ettirilebiliyor. Mekan tasarımında farklı arayışlara cevap veren Sandy Oturma Grubu; iki adet üçlü kanepe ve iki şık berjerden oluşuyor.

oturma1 Modern ve harika şekilleri ile Bellona oturma grupları

Dinamizmi maksimum boyuta taşıyan kırmızı, yeşil, krem ve sarı renklerinin sunulduğu Sandy’de, farklı zevklere göre her çeşit renk kombinasyonu yaratmak da mümkün. Canlı renklerin ve orijinal tasarımın ahenkle buluştuğu oturma grubu, özel yumuşak doku ve kolay temizlenebilme özellikleri ile de salonları konforla buluşturuyor.

Ev modasının öncü markası Bellona, Sandy ile rahatlığı, fonksiyonelliği ve fark yaratan tasarımı salonlarda yaşamak isteyenleri 800’e yakın Bellona bayisine bekliyor…

“Modern ve harika şekilleri ile Bellona oturma grupları” Yorumları
  1. gökçe topaloğlu

    bellona ile ilgili oturma grubu genç odası vs.. gibi konularda indirim veya eskiyi iyade yeniye indirimlerde bilgilendirirseniz sevinirim.

  2. slm

    güzel!!!!! iyi birşey!!!!!!!…….

  3. örgü işleri

    Bellona çok iyi br marka fakt çok pahalı oluyr bazı ürnleri ama zaten kalıte arynlar için mükemmel koltuk ve kanepleri var.Özellikle yemk odalrina bayiliyorum.

Yorum Ekle